Advert

22. yıl sürprizi

Abdal Meydanı'nda 41 yıldır faaliyetlerini sürdüren ve ürettiği unlu mamullerle marka haline gelen ve sektöründe efsaneleşen Tarihi Taş Fırın işletmecisi girişimci iş adamı Gürsel Kavan, geçtiğimiz hafta sonu Hilton Otel'de eşi Nejla Kavan'a 22. evlilik yıl dönümü sürprizi yaptı.

22. yıl sürprizi

Mustafa TANITAN
Karşılıklı sevgi dolu sözlerin havada uçuştuğu Akşam başlayıp gece geç saatlere kadar süren sazlı sözlü kutlamada Gürsel Kavan 22 yıllık hayat arkadaşı Nejla Kavan'a çeşitli hediyeler takdim etti.

EŞİME BORÇLUYUM
Çocukları Enes, Bilal ve Gelin adayları Begüm Akpınar'ında katıldığı kutlamada Gürsel Kavan yaptığı konuşmada "Her başarılı bir ekeğin arkasında hayat arkadaşı yani eşi vardır" şeklinde yaygın bir söz vardır. İşte ben de bunu sektörümde zirveye çıkaran ve çocuklarımla birlikte bu mutlu günü yaşatan 22 yıllık hayat arkadaşım eşim Nejla'ma borçluyum. Su gibi akıp gittiğine inandığım 22 Yıllık mutluluğumuzda neslimizi yaşatacak olan pırlanta gibi iki evlat veren Eşime teşekkür ediyor sevgilerimi sunuyorum."ifadelerini kullandı. 

ADETA ŞOKE OLDUM
BTSO ve çeşitli kuruluşlarda da sayısız başarılara imza atan sektöründe rakipsiz olan Başarılı işadamı işletmeci Gürsel Kavan'ın hayat erkadaşı Nejla Kavan da kutlamada "Sana bir sürprizim var" diyen eşimle birlikte bu akşam arabamızla kısa bir gezinti yaptıktan sonra buraya geldik. Kemancıların karşıladığı sürprizi masada bulunan çiçek ve NİCE MUTLU 22. YILLARIMIZA yazısından anladım. Ben bana bu mutluluğu yaşatan eşim çocuklarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve iyiki varsınız demek istiyorum" şeklinde bir konuşma yaptı.

RENK KATTI
 Çiçek takdimi, Pasta ikramı ve hatır fotoğraflarınında çekildiği kutlama da hemşerileri Karslı Türk Halk müziği sanatçısı Fatma Ataş da iki Kars türküsü ile geceye renk kattı. Gecenin bitiminde Kavan ailesi Hilton oteli personeline teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500