Advert

1999’dan günümüze gelen lezzet; Zirve Döner

‘Aklınızda kalacak lezzet, size düşen lezzetin keyfini sürmek’ sloganıyla 1999'dan beri Mustafakemalpaşalılara zirvedeki lezzetleri sunan Zirve Döner’in genç ve başarılı işletmecisi, sahibi Aykut Kadiri ile güzel detaylı bir lezzet durağı röportajı gerçekleştirdik.

  1999’dan günümüze gelen lezzet; Zirve Döner

•        Aykut Bey, öncelikle bizleri bu güzel işletmenizde  konukettiğiniz, ağırladığınız  için size teşekkür etmek istiyorum. Sizi tanıyarak röportajımıza  başlayalım isterseniz..

Ben de sizlere Mustafakemalpaşa'ya kadar gelerek bizlerle “Lezzet Durağı” röportajı gerçekleştirmiş olduğunuzdan dolayı teşekkür etmek istiyorum. Ben Aykut Kadiri, 1992 Mustafakemalpaşa, Koşuboğazı Köyü doğumluyum, doğma büyüme buralıyım. Okuldan sonra bu sektöre atıldım, 20 seneden beri bu işin içerisindeyim. Zirve Döner olarak, iki şubede Mustafakemalpaşalılara  hizmet vermekteyiz.

•       Peki Aykut Bey, Hayalinizdeki meslek hangisiydi ne olmak isterdiniz başarılı bir girişimci olarak?

Öncelikle bu meslekte olduğumdan çok memnunum, mutluyum, bu mesleğin yanı sıra ne olmak istersiniz diye soracak olursanız, futbolcu olmak isterdim. 7-8 sene kadar amatör olarak futbol oynadım, Mustafakemalpaşa’da. Sonrasında dediğim gibi çok uzun yıllardan beri Zirve Döner olarak burada çalışmalar yürütmekteyiz , iki şubemizle  güzel bir ivme yakalayarak bugünlere geldik. Şu anda 2 şubede 4 kişi ile hizmet vermekteyiz. Tabii bu çalışan sayılarımızın  dönemsel olarak artış göstermekte olduğunu bilmem hatırlatmama gerek var mı.

HEDEFİM STEAK HOUSE

•        Zirve Döner olarak Mustafakemalpaşa'da 2 şubede hizmet vermektesiniz. Peki gelecek hedefleriniz de neler var Aykut Bey?

Söylediğiniz üzere şu anda 2 şubede hizmet vermekteyiz, ilerleyen süreçte işlerimizi daha da büyüterek şube sayımızı arttırmak ve   steak house şeklinde restaurant açma hedefim  bulunmakta, bu hedefe ulaşmak için de gece gündüz çalışarak bu güzel lezzetlerimizi  çok daha fazla kişiyle  buluşturmak için azimle çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

•       Peki Aykut Bey , ne tür lezzetleriniz var buradaki şubenizde ve bunun yanı sıra ikinci şubemizle ilgili de bilgiler verirseniz sevinirim?

GECENİN İLERLEYEN SAATLERİNE KADAR AÇIK

Şu anda Lalaşahin Mahallesindeki şubemizde  tavuk döner ve et döner üzerine hizmet vermekteyiz. Yeni açtığımız Balıkesir Caddesi üzerindeki  ikinci şubemizde  ise genelde yaprak döner üzerine konsept oluşturduk. Yaprak Döner'in yanı sıra bu şubemizde Tavuk Döner, Mercimek Çorbası , Ayvalık Tostu, Susurluk Tostu, Hamburger, Çizburger, Pideli Köfte, İskender Kebap, Hatay Usulü Dürüm gibi daha birçok lezzetimizle hizmet vermekteyiz.

•       Aykut Bey, görmüş olduğumuz kadarıyla Mustafakemalpaşa'da burada yaşayan insanlardan güzel bir teveccüh gördüğünüz, böylelikle ikinci şubeyi de açmış olduğunuz görülmekte bu teveccühü neye bağlıyorsunuz?

GÜLER YÜZ- KALİTELİ HİZMET  ÇOK ÖNEMLİ..

Öncelikle güler yüz… güler yüzün yanı sıra kaliteli hizmet etmemiz, kaliteyi aynı zamanda uygun fiyata sunmamız da elbette çok önemli. Piyasada 7 liraya, 8 liraya tavuk verilirken biz burada 6 liradan veriyoruz. Yani bu manada 3'ün 5'in hesabına kesinlikle bakmıyoruz. Çok şükür sürümümüz iyi, sonuç itibarıyla çok lezzetli kaliteli yapmaya çalışıyoruz insanlarımıza bu şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Mustafakemalpaşalılar tarafından takdir görmüş olmamızın da ayrıca mutluluğunu yaşıyoruz. Bu güzel ivmenin, gidişatın devam etmesi için elimizden geldiğince gayret gösteriyoruz. Dediğiniz  gibi ikinci şubemizde çok daha değişik çeşitlerimizle gecenin ilerleyen saatlerine  kadar hizmet vermekteyiz.

USTADAN ÇIRAĞA GEÇEN LEZZET

•        Bizim sormak istediğimiz sorular bu kadar Aykut Bey son olarak neler eklemek istersiniz?

1999'dan bu zamana “ustadan çırağa geçen lezzet” anlayışıyla  bu lezzetlerin günümüzdeki temsilcisiyim. Güzel lezzetlerimizi   Mustafakemalpaşalılarla buluşturmaktayız. Mustafakemalpaşa'ya gelen  herkesi de ayrıca şubelerimize gelerek bu güzel lezzetlerimizle buluşmaya davet ediyorum. Diyerek sözlerini tamamladı. Tavuk dönerin ve et dönerin yanı sıra ikinci şubeleri ile birlikte birçok değişik lezzetleri de Mustafakemalpaşa’lılarla buluşturmuş olan Zirve Döner'in genç ve başarılı işletmecisi Sayın Aykut Kadiri’ye bizler de çalışmalarında başarılar diliyor, hedeflemiş olduğu ‘steak house’ çalışmalarında da başarılar diliyoruz. Eminim çalışmalar bu şekilde sürdürülmesi durumunda çok da uzak bir hedef olmadığını da ayrıca eklemek istiyorum. Tüm değerli lezzet severlere bu güzel işletmenin güzel lezzetlerini istisnasız öneriyorum..

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ZİRVE DÖNER

LalaşahinMahallesi , Kazasker Sokak No:1

( 2. Noter Altı ,  Arap Fırını yanı)

Zirve Döner Lezzet Sipariş Hattı: 0 224 606 00 02

Mustafakemalpaşa/Bursa

---

 ZİRVE DÖNER -ŞUBE- 2

 Şeyh Müftü Mahallesi, Balıkesir Caddesi  No :1

 Zirve Döner Lezzet Sipariş Hattı: 0 224 606 00 08

 Mustafakemalpaşa/Bursa

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500